Přesměrování pošty po opuštění školy

O službě "Přesměrování pošty po opuštění školy"

Úkolem služby je zachování funkčnosti Vaší e-mailové adresy na VŠCHT Praha i po skončení Vašeho pracovního nebo studijního poměru k VŠCHT Praha.

Co pro to musíte udělat

Pokud máte zájem tuto službu používat, přihlaste se po dobu trvání platnosti Vašeho studijního nebo pracovního poměru na VŠCHT Praha k webovému rozhraní služby a nastavte potřebné údaje.

Jak to funguje

Pomocí služby můžete nastavit jinou e-mailovou adresu, kam má být Vaše pošta přesměrována. Tato adresa musí existovat a být funkční.

Co služba neřeší

Tato služba řeší přesměrovaní elektronické pošty po skončení platnosti Vašeho studijního nebo pracovního poměru k VŠCHT Praha a ukončení platnosti Vašeho účtu v počítačové síti. Pokud chcete přesměrovat Vaši poštu a máte platný účet v počítačové síti VŠCHT Praha, použijte na to prosím standardní cestu pomocí pravidel.

Na VŠCHT Praha již nepůsobím a mám o službu zájem

Pokud máte o službu zájem, je možné tuto službu zřídit po prokázání Vaší identity. Pokud službu zřizujete tímto způsobem a ukončil(a) jste své působení na VŠCHT Praha před dubnem 2011, není zaručeno, že Vám budeme schopni přidělit e-mail ve tvaru odpovídajícím tomu, který jste používal(a) v době Vašeho působení na VŠCHT Praha.